همکاری در فروش پنل پیامک و کسب درامد اینترنتی

در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) هر شخصی می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش سامانه پیامک به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. به بیان ساده در افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی پیشنهاد خرید یا معرفی محصول بر روی وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی ناشر افیلیت قرار داده می‌شود و اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود، مبلغی از طرف فراز اس ام اس به ناشر افیلیت که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی به حساب می آید.

شما هم مانند اکثر طراحان سایت و برنامه نویسان مشتریانی دارید که برای ارسال پیامک به پنل پیامک نیاز دارند، ما با ارائه پشتیبانی عالی مشتریان شما را شگفت زده می کنیم و بابت معرفی هر کاربر و تشکر از شما 20% مبلغ پنل پیامکی خریداری شده به عنوان سود همکاری درفروش به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

آینده خود را همین الان بسازید.

طراحان سایت، برنامه نویسان، مدیران سایت های وردپرس، نمایندگی فروش حسابداری هلو و تمام کسی که می توانند سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس را به دوستان و آشنایان معرفی کنند می توانند از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک درامد ماهیانه بالا داشته باشید.

ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود. ما با سیستم همکاری در فروشمان شما را شگفت زده خواهیم کرد!

 

مزایای همکاری در فروش سامانه پیامک

هر زمان که موجودی کیف پول شما به 100 هزار تومان برسد از طریق لینک درخواست وجه که در پنل کاربری شما وجود دارد می توانید نسبت به درخواست و دریافت پورسانت خود اقدام نمایید.موجودی کیف پول در کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز می شود.

 

در سیستم همکاری در فروش فقط بابت معرفی هر کاربر 30% مبلغ پنل خریداری شده به شما تعلق می گیرد اما در نمایندگی پنل اس ام اس شما می توانید از تمام تراکنش های کاربر (خرید شارژ، خرید خط اختصاصی و…) سود داشته باشید و همچنین بابت ساخت کاربر هیچ هزینه ای به فراز اس‌ام‌اس پرداخت نمی کنید.

در سیستم افیلیت مارکتینگ شما میتوانید با وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام و… شروع به فعالیت کنید.